Ta strona wymaga JavaScript do poprawnego działaniaInteraktywna mapa ścieżek edukacyjno-kulturowych wraz z aplikacją mobilną
Urząd Miejski w Makowie Podhalańskim - w Kontakcie JST

Ogłoszenia

Zobacz najnowsze ogłoszenia z samorządu

Interaktywna mapa ścieżek edukacyjno-kulturowych wraz z aplikacją mobilną

9 miesięcy temu

Burmistrz Makowa Podhalańskiego zaprasza do rodzinnej wędrówki przez Maków Podhalański przy użyciu gier terenowych. Gry będące alternatywną formą ścieżek edukacyjno – kulturowych, pozwalają zwiedzać miasto i poznawać jego historię.

Pierwsza z nich to detektywistyczna gra w formie drukowanej książeczki „Po nitce do kłębka”, w której podążamy śladami tajemniczego detektywa, trasą zagadkowego makowskiego haftu. W kolejne dwie gry „Wehikuł Czasu” i ” W dolinie Skawy” możemy zagrać za pomocą aplikacji mobilnej. Są to gry w formie interaktywnej opowieści i przewodnika spacerowego, które prowadzą nas przez kolejne lokalizacje w najciekawsze miejsca w Makowie Podhalańskim.


Drukowane mapy dostępne są do odbioru w Biurze Obsługi Urzędu w Makowie Podhalańskim oraz Miejskiej Bibliotece Publicznej w Makowie Podhalańskim.


Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej www.makowskieprzygody.pl


Projekt zrealizowano w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW na lata 2014-2020, współfinansowanego ze środków Województwa Małopolskiego, tytuł operacji: „Stworzenie interaktywnej mapy ścieżek edukacyjno-kulturowych wraz z aplikacją mobilną na telefon na terenie Makowa Podhalańskiego”.

Galeria

  • pobrane.png