Ta strona wymaga JavaScript do poprawnego działaniaInformacja o wprowadzeniu indywidualnych rachunków bankowych dla podatników Gminy Maków Podhalański
Urząd Miejski w Makowie Podhalańskim - w Kontakcie JST

Ogłoszenia

Zobacz najnowsze ogłoszenia z samorządu

Informacja o wprowadzeniu indywidualnych rachunków bankowych dla podatników Gminy Maków Podhalański

10 miesięcy temu

W związku ze stopniowym wdrażaniem usług cyfrowych dla mieszkańców naszej Gminy informujemy, że zostały utworzone indywidualne rachunki bankowe dla podatników podatku od nieruchomości, rolnego, leśnego, łącznego zobowiązania pieniężnego oraz opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.


Podatnicy (osoby fizyczne) informację o nadanym indywidualnym numerze rachunku bankowego otrzymają w decyzjach podatkowych oraz w zawiadomieniu o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.


W przypadku regulowania kilku należności należy pamiętać, iż dla każdej należności został utworzony niepowtarzalny, oddzielny numer rachunku bankowego .


W najbliższym czasie zostanie uruchomiony internetowy portal eURZĄD za pośrednictwem, którego będzie można m.in. bezpłatnie regulować ww. zobowiązania za pomocą szybkich płatności internetowych, jak również przeglądać informacje o swoich zobowiązaniach finansowych i sposobie ich naliczania, czy załatwiać wiele spraw urzędowych za pośrednictwem usług elektronicznych nie wychodząc z domu. 


Jednocześnie informujemy, iż nie będzie już możliwości dokonywania wpłat podatków i opłat za pośrednictwem sołtysów (inkasentów). 

Galeria

  • zasdad.png